Zakupy z dietetykiem

Zakupy z dietetykiem Częstochowa

Zakupy z dietetykiem to fantastyczne rozwiązanie, które pomoże okiełznać największy problem XXI wieku – szybki tryb życia. Zakupy najczęściej wykonujemy w biegu, po pracy. Mamy na to niewiele czasu, więc w naszym koszyku ląduje to, co znajduje się najbliżej naszej ręki. Zwykle są to gotowe, szybkie posiłki niekoniecznie charakteryzujące się odpowiednimi wartościami odżywczymi. W zakupach nie pomagają nam także telewizyjne reklamy – to w nich pojawiają się produkty, które niekoniecznie pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie i zdrowie. Dzięki kolorowym klatkom i chwytliwym hasłom reklamowym zapisują się w naszej pamięci i po te produkty sięgamy najczęściej, robiąc zakupy. Dodatkowy problem podczas zakupów rodzą etykiety – pełne informacji, które najczęściej nie są dla nas zrozumiałe.

Zakupy z dietetykiem pomogą Ci zmienić Twoje nawyki zakupowe i żywieniowe. Jeżeli pragniesz poprawić swój komfort życia dzięki zdrowemu i świadomemu odżywianiu – zapraszamy do kontaktu. Zakupy z dietetykiem to nie jednorazowa pomoc. Nie ułożymy jednej listy zakupów, która jedynie ograniczyłaby codzienne menu. Pragniemy zmienić sposób myślenia, planowania zakupów. Naszym celem jest nauczyć Cię, na co zwracać uwagę, czytając etykiety i składy, których produktów należy unikać, a które będą odpowiednim uzupełnieniem diety.

Co osiągniesz

  • Nauczymy Cię, jak przygotować odpowiednią listę zakupów – narzędzie, które przyspieszy i ułatwi zakupy. Dzięki niemu skupisz się na tym, czego potrzebujesz. Nie będziesz ulegać reklamom i wrzucać do wózka zakupowego zbędnych, niezdrowych produktów.
  • Pokażemy, jak czytać etykiety i na co zwracać uwagę. Nie wszystkie oznaczenia są dla Ciebie jasne? Podczas zakupów z dietetykiem rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące składów.
  • Udzielimy wszystkich informacji dotyczących produktów bez cukru, laktozy, glutenu, żywności ekologicznej.
  • Doradzimy, które produkty powinny obowiązkowo znajdować się w Twoim jadłospisie, a czego należy unikać, by zdrowo się odżywiać i zadbać o swoją sylwetkę.
  • W przypadku diet eliminacyjnych dowiesz się, jakich zamienników produktów zakazanych powinieneś używać.

Cennik

  • Czas zakupów z dietetykiem 60 minut
  • Cena 120 zł
  • Czas zakupów z dietetykiem 90 minut
  • Cena 150 zł

Zakupy z dietetykiem nie obligują Cię do kupowania produktu. To jedynie forma instruktażu, który możesz wykorzystać podczas swoich kolejnych, samodzielnych zakupów. Dzięki profesjonalnemu podejściu nauczymy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do rozpoczęcia zdrowego trybu życia. Świadome odżywianie nie musi być również drogie – pokażemy Ci produkty dobrej jakości, których zakup nie nadwyręży Twojego portfela, a poprawi Twoją kondycję. Dodatkowo pozbędziemy się z codziennych zakupów produktów, które obciążały zarówno budżet domowy, jak i zdrowie. Zakupy z dietetykiem to same korzyści, które nie są jednorazową czynnością – wpłyną długotrwale i pozytywnie na sposób życia i funkcjonowanie organizmu.

facebook icon instagram icon phonecall