DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW, BAKTERII CZĘSTOCHOWA
Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn
Szczegóły dotyczące diagnostyki pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn
Polacy bagatelizują często złe samopoczucie i problemy ze zdrowiem, przypisując je przejściowym stanom lub wręcz wypierając. Tymczasem trudności w codziennym funkcjonowaniu nawarstwiają się i stają coraz bardziej dokuczliwe. O ile z częścią infekcji organizm poradzi sobie sam, jeśli układ odpornościowy jest wydolny, zdarza się również i tak, że dolegliwości nie mijają. Powody mogą być różne, ale coraz większa świadomość społeczna sprawia, że słusznie podejrzewamy obecność w organizmie drobnoustrojów. Stąd coraz bardziej popularna staje się diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn.
Wszelkie dolegliwości bólowe, wydłużające się złe samopoczucie to znak od organizmu, że dzieje się coś złego. Za bardzo wiele drobniejszych i przedłużających się przypadłości nie odpowiadają wcale skomplikowane jednostki chorobowe, ale obecność w naszych organizmach patogenów – pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn. Choć i ich nie należy lekceważyć. Zaniedbanie takiego stanu rzeczy może prowadzić do przykrych w codziennym funkcjonowaniu, a nawet niebezpiecznych dla zdrowia konsekwencji.
Bakterie, pasożyty, grzyby występują wszędzie i fakt, że przenikają do naszych organizmów, jest znany i oczywisty od lat. Nawet zdrowy, higieniczny styl życia i profilaktyka nie zawsze są w stanie nas uchronić. Zarazić się jest wręcz bardzo łatwo.
Ponieważ te niewielkie organizmy są wszędzie, właściwie bez przerwy jesteśmy narażeni na kontakt i zarażenie.
Do najczęstszych źródeł zarażenia zaliczamy:
- surowe produkty żywnościowe, w tym mięso, niedokładnie umyte owoce i warzywa,
- woda – zarówno ta do picia, jak i ta, w której pływamy,
- duże skupiska ludzkie, szczególnie przedszkola, szkoły, ale po prostu każde miejsce, gdzie ludzie kontaktują się ze sobą lub dotykają tych samych przedmiotów,
- zwierzęta domowe.
Zdarza się, że obecność pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn przebiega bezobjawowo. Lub ujawnia się dopiero z czasem. Niektóre jednak są uciążliwe niemal od pierwszej chwili.
Dobrym powodem do wykonania diagnostyki nie muszą być wcale bardzo dokuczliwe dolegliwości. Jeśli pacjent ma podejrzenie, że z uwagi na częste przebywanie wśród ludzi albo kontakt ze zwierzętami może być narażony na pasożyty czy inne drobnoustroje, warto wykonać diagnostykę w tym kierunku.
Objawy bywają niekiedy oczywiste, a nawet widoczne gołym okiem. Ale szereg pasożytów, grzybów i bakterii działa wewnątrz organizmu. Wiele spośród tych objawów może oznaczać bardzo różne przyczyny, ale warto wiedzieć, że mogą świadczyć również o obecności w naszym organizmie tzw. nieproszonych gości:
- biegunki, wzdęcia,
- wymioty,
- ciągłe zmęczenie, brak energii,
- brak koncentracji,
- nawracające bóle głowy,
- bóle stawów i mięśni,
- podwyższona temperatura ciała,
- świąd skóry,
- zaburzenia łaknienia,
- problemy z trawieniem,
- utrata wagi,
- nawracające infekcje,
- zaburzenia emocjonalne.
Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn
Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn jest bardzo ważna w przypadku diagnostyki dietetycznej. Problemy z odżywianiem bardzo często wiążą się właśnie z jakimiś konkretnymi patogenami w organizmie pacjenta. Biorezonans jest znakomitym punktem wyjścia w określeniu wspierającej zdrowie i samopoczucie pacjenta diety, Aby zdiagnozować obecność odpowiedniego patogenu, stosujemy w SYMBIOSS niezwykle skuteczną metodę – biorezonans komórkowy. Jego ogromną zaletą jest fakt, że w czasie jednej, trwającej 60-90 minut, sesji możemy zdiagnozować różne patogeny.
Diagnostykę pasożytów przeprowadzamy również u dzieci. Nawet zachowywanie ostrożności i wysoki poziom higieny w domu nie uchroni przedszkolaka przed zakażeniami pasożytniczymi. Dzieci są ciekawe świata, a podczas zabawy zapominają o środkach ostrożności, które wpajamy im na co dzień. Kontakt z piaskiem czy ziemią, zabawa z domowymi zwierzakami – nie zawsze i nie na wszystko mamy wpływ, a maluchy nie pamiętają, by po każdym takim kontakcie umyć ręce.
Po czym poznać, że organizm dziecka zmaga się z pasożytami?
Objawy nie muszą być jednoznaczne, szczególnie że w przypadku różnych pasożytów różnią się. Ale do częstych i bardzo charakterystycznych zaliczamy:
- swędzenie w okolicy odbytu,
- zgrzytanie zębami,
- nocne moczenie,
- bóle brzucha,
- wymioty, biegunki, spadek masy ciała,
- zmiana koloru skóry – bladość lub ciągle zaczerwienione policzki.
Sygnałem, że być może problemem są właśnie pasożyty, są również przedłużające się, trudne w leczeniu, powracające infekcje.
Biorezonans komórkowy
Biorezonans komórkowy to metoda, która wykorzystuje zmienne pole magnetyczne do diagnozowania i leczenia problemu. Została wynaleziona w XX wieku przez dwóch wybitnych naukowców – Ericha Rache’a i Franza Morella. Opracowali terapię, którą wprowadzili na rynek amerykański pod nazwą terapia MORA. Biorezonans komórkowy to medycyna niekonwencjonalna. Wykorzystuje drgania, czyli częstotliwość rezonansową. Okazuje się, że każdy patogen – grzyb, bakteria czy pasożyt – charakteryzuje się własnymi drganiami. Diagnostyka za pomocą biorezonansu polega na wykryciu tych drgań i zmianie ich częstotliwości w celu rozpadu patogenu.
Jak w przypadku większości metod, również do użycia biorezonansu istnieją pewne przeciwwskazania. Są to:
- choroba nowotworowa,
- wszczepiony rozrusznik serca,
- ciąża.
Urządzenie 8D-NLS
W naszym centrum do diagnostyki dietetycznej pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn używamy specjalistycznego urządzenia do biorezonansu komórkowego – 8D-NLS. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością i wyjątkową skutecznością. Sprzęt wysyła sygnały do kory mózgowej za pomocą diody podczerwieni LED. Stamtąd są odbierane, a następnie wzmacniane wewnątrz urządzenia. Sygnały przesyłane są przez sensor zapadkowy wewnątrz specjalnej skrzynki LRIS-NLS, a następnie transportowane przez mikroprocesor do komputera. Tam zamieniane są na NLS (Non-Linear Stems Analysis) i porównywane z wzorami umieszczonymi w bazie. Jeżeli któryś z wyników odbiega od wzoru, jest uznawany za patologię i wyłapywany przez urządzenie. Urządzenie jest opatrzone certyfikatem CE i charakteryzuje się 95% skutecznością.
Aby przygotować się do badania, należy:
- być na czczo przez dwie godziny przed badaniem;
- nie spożywać kawy, herbaty oraz napojów energetycznych dwie godziny przed badaniem.
Cennik
Diagnostyka biorezonansem komórkowym – 200 zł
Biorezonans pasożytów to nowoczesny i bezpieczny sposób diagnozowania i leczenia chorób wywołanych przez pasożyty i ich larwy oraz inne patogeny. Badanie tego rodzaju nie wymaga żadnego drogiego sprzętu. Metoda ta wykorzystuje rezonans ludzkiego ciała do diagnozowania pasożytów – diagnostyka chorób pasożytniczych.
Wykorzystanie diagnostyki bioenergetycznej od kilku lat systematycznie rośnie. Badanie to staje się coraz bardziej popularne, ponieważ jest bezpiecznym, niedrogim i dokładnym sposobem diagnozowania zarówno zaburzeń fizycznych, jak i psychicznych, jak również na obecność pasożytów w przewodzie pokarmowym. W naszej placówce stosujemy to badanie, by przeprowadzić skuteczną diagnostykę pasożytów. Dzięki temu możemy odkryć, jakie problemy obecne są w organizmie.
Dodatkowo mogą być niezbędne:
badanie krwi (pobranie próbki do badania krwi)
badanie kału (pobranie próbki kału)
badanie mikroskopowe
pobranie wymazu
- badanie PCR
Kiedy warto przeprowadzić badania w kierunku obecności pasożytów? Niepokojące objawy to bóle brzucha, utrata masy ciała, skurcze żołądka, brak apetytu. Wynik badania na obecność bakterii dostępny jest w krótkim czasie.