Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn

Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn

Diagnostyka pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn jest bardzo ważna w przypadku diagnostyki dietetycznej. Problemy z odżywianiem bardzo często wiążą się z obecnością pasożytów, bakterii, grzybów czy toksyn w organizmie chorego pacjenta. Dają różne specyficzne objawy, które mogą wskazywać na wiele schorzeń. Aby zdiagnozować obecność odpowiedniego patogenu, potrzeba specyficznych metod, które charakteryzują się niezwykłą skutecznością. W tym przypadku świetnie sprawdza się metoda diagnostyki zwana biorezonansem magnetycznym.

Biorezonans magnetyczny Częstochowa

Biorezonans magnetyczny to metoda, która wykorzystuje zmienne pole magnetyczne do diagnozowania i leczenia problemu. Została wynaleziona w XX wieku przez dwie wybitne jednostki – Ericha Rache’a i Franza Morella. Opracowali terapię, którą wypuścili na rynek amerykański pod nazwą terapia MORA. Biorezonans magnetyczny należy do gałęzi nauki, jaką jest medycyna niekonwencjonalna. Wykorzystuje drgania, czyli częstotliwość rezonansową. Okazuje się, że każdy patogen – grzyb, bakteria czy pasożyt – charakteryzuje się własnymi drganiami. Diagnostyka za pomocą biorezonansu magnetycznego polega na wykryciu tych drgań i zmianie ich częstotliwości w celu rozpadu patogenu. Należy pamiętać, że w przypadku użycia biorezonansu magnetycznego pojawiają się również przeciwwskazania. Pacjent nie może mieć choroby nowotworowej, nie może być w ciąży oraz nie może mieć wszczepionego rozrusznika serca.

urządzenie 8D-NLS

W naszym centrum do diagnostyki dietetycznej pasożytów, bakterii, grzybów i toksyn używamy specjalistycznego urządzenia do biorezonansu magnetycznego – 8D-NLS. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością i wyjątkową skutecznością w diagnozowaniu. Urządzenie wysyła sygnały do kory mózgowej za pomocą diody podczerwieni LED. Stamtąd są odbierane, a następnie wzmacniane wewnątrz urządzenia. Sygnały przesyłane są przez sensor zapadkowy wewnątrz specjalnej skrzynki LRIS-NLS, a następnie są transportowane przez mikroprocesor do komputera. Tam zamieniane są na NLS (Non-Linear Stems Analysis) i porównywane z wzorami umieszczonymi w bazie. Jeżeli któryś z wyników odbiega od wzoru, jest uznawany za patologię i wyłapywany przez urządzenie. Urządzenie jest opatrzone certyfikatem CE i charakteryzuje się 95% skutecznością.
Aby przygotować się do zabiegu, należy: • Być na czczo przez cztery godziny przed badaniem;
• Nie spożywać kawy, herbaty oraz napojów energetycznych.

CENNIK

Diagnostyka ogólna

  • Cena 70 zł

Diagnostyka ogólna rozszerzona 

  •  Cena 120 zł

Diagnostyka układu pokarmowego (język, przełyk, żołądek, wątroba, trzustka, jelito cienkie i grube, odbyt)

  • Cena  120 zł

Diagnostyka układu oddechowego (jama nosowa, zatoki, gardło, krtań, tchawica, oskrzela, płuca)

  • Cena  120 zł

Diagnostyka układu endokrynnego (jajniki, jądra, tarczyca, przysadka, trzustka, nadnercza, tarczyca)

  • Cena  120 zł

Diagnostyka układu krwionośnego (serce, naczynia, krew)

  • Cena  80 zł

Diagnostyka układu limfatycznego i odpornościowego (naczynia limfatyczne, włosowate i zbiorcze, szpik kostny, grasica, węzły chłonne, śledziona, migdałki)

  • Cena  120 zł
facebook icon instagram icon phonecall