Sesje Uwalniania Emocji

Sesje Uwalniania Emocji

Nasze Centrum oferuje również niezwykłe sesje uwalniania negatywnych emocji: strachu, lęku, złości, poczucia winy, żalu, smutku, wstydu, pragnienia. Są to emocje, które leżą u podłoża stanu, który świat nazywa stresem. Źródłem stresu nie jest jednak świat zewnętrzny, lecz jest to wyłącznie nasza reakcja na to, co dzieje się dookoła nas, a to zależy od tego, co znajduje się w naszym umyśle. Stłumione w podświadomości lub wyparte emocje wpływają destrukcyjnie na nasze doświadczenia i są nawet podłożem wielu chorób.

Nazywam się Anna Waligórska. Mój zwrot ku rozwojowi świadomości zawdzięczam chorobie. Tak, tak… dobrze napisałam. To zawsze ciężkie doświadczenia skłaniają nas w końcu do zwrócenia się do własnego wnętrza. Pośród poszukiwań, aby sobie pomóc, natrafiłam na Technikę Uwalniania dr. Hawkinsa, którą stosuję od 2009r. Oczywiście nie chodzi tutaj o wiedzę, lecz o wykonywanie praktycznych ćwiczeń. To właśnie dzięki nim wiele obszarów mojego życia zmieniło się niesamowicie i teraz mogę wskazać Ci kierunek, ale nie mogę nic za Ciebie zrobić, ponieważ każdy z nas posiada wolną wolę. Tą technikę może stosować każdy. Chętnie Cię jej nauczę i będę wspierać oraz inspirować własnym przykładem.

Metoda dr Hawkins'a

Metodą tą posługiwał się dr David Hawkins i jest to jedyna metoda, która pozwala wydobyć nas z ograniczeń - odprogramować świadomość z wszelkich ograniczających nas przekonań, tak abyśmy poczuli pełnię życia odkrywając nasze prawdziwe Ja. Możemy uwolnić się całkowicie, bez walki czy zmagania, od wszystkiego co negatywne w naszym życiu i pozwolić, aby miłość i szczęście, radość, zdrowie oraz obfitość zagościły w naszym życiu. Ale warunek jest jeden, należy wziąć odpowiedzialność za własne życie, za to, co doświadczam, co czuję, za to, na czym skupiam uwagę (na negatywności czy pozytywnych aspektach?). Tego na czym skupiasz uwagę, tego dostajesz więcej! Poprzez akceptację tego, co się dzieje w naszym życiu, przestajemy walczyć i stawiać opór naszym doświadczeniom, a to jest pierwszy krok do transformacji. Przestajemy wtedy osądzać, obwiniać siebie oraz innych ludzi, łącznie ze światem za to co nas spotyka, przestajemy podświadomie karać siebie za swoje „porażki”, uwalniamy się od blokad. Drugim krokiem jest całkowite i głębokie wybaczenie sobie i innym ludziom (często bardzo bliskim) trudnych doświadczeń, a co za tym idzie odzyskanie poczucia własnej wartości oraz godności, odkrycie miłości do siebie – oczywiście mówię tutaj nie o miłości egotycznej, narcystycznej, ale o bezwarunkowej miłości, która już jest w Tobie, ale chwilowo została przykryta przez warstwy negatywności i osądu, których nieświadomie nauczyliśmy się od świata. Zapraszamy Was do tej niezwykłej podróży w głąb siebie oraz odkrywania mocy radzenia sobie z każdą sytuacją! Dla osób gotowych na to, zapraszamy na głęboką, duchową i transformującą sesję z Oddechem Miłości.
Spotkanie odbywa się z zachowaniem pełnej poufności, z poszanowaniem godności wszystkich uczestników.

Co osiągniesz

 • Nauczysz się radzić sobie z emocjami
 • Uwolnisz się od natłoku myśli
 • Odnajdziesz wewnętrzną równowagę
 • Uzdrowisz i uwolnisz się od traumatycznych przeżyć
 • Przejmiesz odpowiedzialność za własne życie i za to, co czujesz
 • Wybaczysz sobie oraz innym ludziom wszystko
 • Nauczysz się akceptacji i wdzięczności
 • Uwolnisz się od ograniczających przekonań
 • Przestaniesz kontrolować oraz zmieniać świat, a także innych ludzi, aby samemu poczuć się lepiej
 • Uwolnisz się od negatywnych relacji rodzinnych
 • Odkryjesz w sobie miłość oraz poczucie własnej wartości
 • Odnajdziesz moc w sobie oraz inspirację do działania

Cennik

 • Czas sesji 60 min
 • Cena 150 zł 
facebook icon instagram icon phonecall